Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudba a Vy?

4 posters

 :: Off Topic

Goto down

Hudba a Vy? Empty Hudba a Vy?

Příspěvek pro Oqapo 28.04.14 23:27

Co posloucháte za hudební žánr/interpreta?


Já se snažím vyhýbat stereotypní hudbě a poslouchám elektronické žánry (dubstep, trance), chillstep, ambient, občas si připomenu starší hitovky třeba od Tatu, občas si pustím nějaký song kvůli šílenému textu nebo z recese (např. Arnoštka). Klasika a orchestrální hudba se mi taky líbí. A podle nálady to kvalitnější country (vážně nevyhledávám to trapnobraní na Šlágru).

A co nesnesu jsou dechovky a jejich velice originální videoklipy. Jazz, je na mě moc depresivní. A některé druhy metalu, kde se jen řve a nemají melodií (neříkám, že je to u všech metalových songů).

A málem bych zapomněl dodat: žeru téměř všechny songy objevující se v pastel hrách (Better, Menu Track CF4, Submachine Ambienty, Funky songy ve hrách stylu Great house, Plumber Pickle...)
Oqapo
Oqapo
Admin

Počet příspěvků : 99
Registrace : 24. 04. 14
Bydliště : Ostrava, Morava-Slezsko

https://subportal.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hudba a Vy? Empty Re: Hudba a Vy?

Příspěvek pro Oto.Novak.96 29.04.14 6:29

Tak já žeru hitovky 80-tých let. Usmívající se A Amy Wineahouse a pak ještě samozřejmě hudbu v Submachine... Usměvavý 

Oto.Novak.96
Knihovník

Počet příspěvků : 22
Registrace : 27. 04. 14
Věk : 27
Bydliště : Ostrava

http://www.pentagramus.com/profil/Oto_Von_R%C3%BCbezahl_Mii_z_Ir

Návrat nahoru Goto down

Hudba a Vy? Empty Re: Hudba a Vy?

Příspěvek pro RennyWest 29.04.14 8:10

Tak až tak se žánry vybíravá nejsem - když je dobrá písnička, tak je prostě dobrá. Dost poslouchám alternativnější (ne mainstream) - př. Kerli, Iiris, Persephone, Dead Can Dance apod.
Kdybych si ale měla vybrat, tak jdu spíše do metalu: death, melodic death, symphonic i jiné.
Oblíbení interpreti: Oomph!, Nightwish, Tarja, Anette Olzon, Within Temptation, Behemoth, Powerwolf, Tristania, Katatonia, Kataklysm a další.  Cool 
RennyWest
RennyWest
Nikolaiův pomocník

Počet příspěvků : 68
Registrace : 26. 04. 14
Věk : 36
Bydliště : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hudba a Vy? Empty Re: Hudba a Vy?

Příspěvek pro chimera 29.04.14 8:56

classic, soundtrack a sem tam daka ludovka ked je dobra inak spievane pesnicky moc nemusim
chimera
chimera
Gnóm

Počet příspěvků : 9
Registrace : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Hudba a Vy? Empty Re: Hudba a Vy?

Příspěvek pro Oqapo 03.05.14 21:10



Tak tohle je song, který poslouchám aktivně i pasivně nejméně 2 roky a pořád mě drží. Ze začátku to zní jak slaďák, ale musíte počkat na 41 sekundu a pak na refrén (drop).
Oqapo
Oqapo
Admin

Počet příspěvků : 99
Registrace : 24. 04. 14
Bydliště : Ostrava, Morava-Slezsko

https://subportal.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hudba a Vy? Empty Re: Hudba a Vy?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 :: Off Topic

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru